گروه کیان کابین

تولید کننده کابینت های روشویی PVC

کیان کابین (Kian Cabin) ,تولید کننده و ارائه دهنده روشویی ، کابینت ، چینی بهداشتی ، آئینه روشویی با بهترین کیفیت متریال دنیا. با محصولات متنوع و نیز قیمت هایی استثنایی پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریان خود می‌باشد.برای کسب آگاهی بیشتر از محصولات ارائه شده و تماس با شرکت کیان کابین ، کاتالوگ موجود در مجله نوین روز را مطالعه فرمایید. کلیه محصولات شرکت در ابعاد ، اندازه و رنگ دلخواه شما تولید می گردد

 
Image

چه نوع سرویس روشویی را انتخاب کنید؟

جنس سرویس روشویی برای این که بتوانید انتخاب خوبی برای خرید سرویس روشویی داشته باشید  اول مشخص کنید که این سرویس روشویی را برای چه مکانی میخواهید؟برای سرویس بهداشتی یا برای حمام یا این که در اتاق خواب خود بگذارید. براساس این که در چه مکانی میخواهید از آن استفاده  کنید انتخاب شما متفاوت خواهد شد. از آنجایی که سرویس های روشویی در معرض رطوبت و آب قرار  دارند بهتر است جنس آن از نوعی باشد که علاوه بر مقاوم بودن در برابر رطوبت امکان تمیز کردن آن از طریق مواد ضد عفونی کننده میسر باشد. و کیفیت و ظاهر خود را در صورت پاک کردن با مواد شوینده از  دست ندهد.اما اگر برای اتاق خواب میخواهید و استفاده ی زیادی از آن ندارید. استفاده از سینک های  روشویی شیشه ای و یا پلاستیکی مسئله ای ندارد. سرویس های روشویی کابینت دار علاوه  بر داشتن ظاهری بهتر امکان استفاده ی مناسب از فضا را برای شما میسر میسازد تا در کابینت آن وسایلی مانند مواد شوینده قرار دهید. همان طور که گفتیم سعی کنید کابینت روشویی را  به گونه ای انتخاب کنید که تمیز کردن آن با مواد شوینده باعث از دست رفت ظاهر و کیفیت آن نشود.
با ما در تماس باشید
Image

چرا باید از روشویی کابینتی استفاده کنیم؟

اغلب خانم ها به دنبال فضایی در سرویس بهداشتی بودند تا اقلام آرایشی و بهداشتی خود مانند مسواک، حوله، شوینده ها و… را در آن نگهداری کنند. همچنین بتوان در پشت آن لوله‌های آب سرد و گرم را از معرض دید مخفی کرد.

از آنجایی که سرویس بهداشتی محیط مناسبی برای رشد انواع باکتری‌ها و میکروب‌ها است و معمولا با استفاده از سرویس بهداشتی یا فلاش‌تانک تعداد باکتری‌های موجود در فضا چندین برابر می‌شود، این میکروب‌ها جذب وسایل بهداشتی می‌شوند و باعث آلوده شدن آن‌ها می‌شوند.
از طرفی اقلام بهداشتی مورد استفاده در سرویس بهداشتی به دلیل کاربرد خاص آن‌ها، نیاز به محافظت بالایی دارند. در نتیجه درصورت آلوده بودن این وسایل، استفاده از آن‌ها خطرات زیادی را به همراه دارد. با توجه به توضیحات داده شده بهتر است فضایی در سرویس بهداشتی وجود داشته باشد تا اقلام بهداشتی داخل آن و به دور از انواع میکروب‌ها نگهداری شوند.

Publish modules to the "off-canvas" position.